Ana içeriğe atla

Sürdürülebilirlik

BM Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Uyumluluk Raporları

Anadolu’dan Yarınlara mottosuyla dünyanın ve paydaşlarımızın sürdürülebilirliği için tüm gücümüzle katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına (SKA) katkımızı, 2019 ve 2020 yıllarında Uyumluluk Raporlarımız ile ortaya koyduk.

İlk versiyonunda 2015-2018 yılları arasındaki proje ve uygulamalarımızın analizlerini ve envanterini içeren Anadolu’dan Yarınlara Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Uyumluluk Raporumuzu, 2020 yılında 2019 yılındaki proje ve uygulamalarımızı da içerecek şekilde güncelledik ve daha kapsamlı yeni analizler ekledik.

Grup şirketlerimizin 2015-2019 döneminde sürdürülebilirlik alanında hayata geçirdiği proje ve uygulamalar arasından seçilen 428 çalışmanın envanterini de içeren raporumuz, Grubumuzun, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın gerçekleştirilebilmesi için aktif bir katılımcı olarak çalıştığını ve dünya standartları ile uyum içinde küresel kalkınma için fayda üreten pek çok faaliyette bulunduğunu ortaya koyuyor.

Anadolu’dan Yarınlara Anadolu Grubu Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Uyumluluk Raporu, Grubumuzun proje ve çalışmalarını ayrı ayrı, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ile ilişkilendiren envanter çalışması ve analizleriyle, kapsam olarak Türk iş dünyasında öncü olma özelliği taşıyor.
 
Anadolu’dan Yarınlara
Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Uyumluluk Raporu 2015-2019

PDF Dökümanı İndir
Anadolu’dan Yarınlara
Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Uyumluluk Raporu 2015-2019 - Insert Çalışması
PDF Dökümanı İndir
Anadolu’dan Yarınlara
Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Uyumluluk Raporu 2015-2018

PDF Dökümanı İndir
Anadolu’dan Yarınlara
Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Uyumluluk Raporu 2015-2018 - Insert Çalışması
PDF Dökümanı İndir