Ana içeriğe atla

Medya Merkezi

  • Sosyal medya ikonlarının yer aldığı bir küp - Genel tanıtım fotoğrafı

Sosyal Medyada Anadolu Grubu

Biz, gücünü çalışanlarından alan; "Anadolu’yu dünyaya, dünyayı Anadolu’ya bağlayan yıldız" olma vizyonuyla çalışan büyük bir aileyiz. Sizi, sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla ailemizi daha yakından tanımaya davet ediyoruz.

Anadolu Grubu Blog

Blogumuzda, grup çalışanlarımızın uzmanlık alanlarında kaleme aldıkları yazılarını, grubumuzun faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmelere ve yeniliklere dair haberleri bulabilirsiniz.

Anadolu Grubu Kurumsal Facebook Hesabı

Facebook hesabımızdan, Anadolu Grubu ve grup şirketlerimizle ilgili önemli bilgileri ve güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Anadolu Grubu Kariyer Kurumsal Facebook Hesabı

Şirketlerimizle ilgili iş fırsatlarını ve iş hayatına dair ipuçlarını Anadolu Grubu Kariyer sayfamızdan izleyebilirsiniz.

Anadolu Grubu Kurumsal Twitter Hesabı

Twitter hesabımızdan, Anadolu Grubu ve grup şirketlerimizle ilgili güncel gelişmelere ve öne çıkan bilgilere ‘‘kısa’’ yoldan ulaşabilirsiniz.

Anadolu Grubu Kurumsal Linkedin Hesabı

Anadolu Grubu ve grup şirketlerimizle ilgili güncel gelişmelere, öne çıkan bilgilere ve iş hayatına dair ipuçlarına ulaşabilirsiniz.

Instagram

Bizi daha yakından tanıyabilmek için, Instagram hesabımızda grubumuzun değerlerini yansıtan güzel fotoğraflar eşliğinde bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Vimeo - Dailymotion - İzlesene

Video kanallarımızda ‘‘Anadolu Grubu ne kadar büyük bir ailedir?’’ sorusuna cevap bulabileceğiniz videolar seyredebilirsiniz.