Ana içeriğe atla

Grup Şirketleri

Anadolu Sağlık Merkezi

Johns Hopkins Medicine ile eğitim ve kalitenin geliştirilmesine yönelik stratejik işbirliği içinde çalışan Anadolu Sağlık Merkezi; Onkolojik Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı ve IVF, Nörolojik Bilimler, Cerrahi Bilimler, Dahili Bilimler, Tanı ve Görüntüleme başta olmak üzere tüm branşlarda hizmet sunuyor.

Kocaeli Gebze’de, yaklaşık 188.000 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan, 50 bin metrekarelik kapalı alanda ve 209 yatak kapasitesiyle çalışmalarına devam eden Anadolu Sağlık Merkezi, JCI (Joint Commission International) akreditasyonu, ESMO (Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği), ISO (18001, 14001 ve 9001) sertifikasyonlarıyla hizmet veriyor.

Anadolu Sağlık Merkezi, Ataşehir Tıp Merkezi ile de hastalara hizmet veriyor. Uydu kliniğinden hizmet alan hastaların işlem arşivleri sanal ortamda tutulabiliyor.

2010 yılı Haziran ayında, Anadolu Sağlık Merkezi bünyesinde hizmet vermeye başlayan Kemik İliği Nakli Merkezi’nde aynı anda 22 hastaya kemik iliği nakli gerçekleştiriliyor. Anadolu Sağlık Merkezi’nin, birinci önceliği her zaman hastalarıdır. Bu nedenle, hastalarının gereksinimlerine ve beklentilerine değer veriliyor, huzurlu bir tedavi süreci geçirmeleri, kendilerini evlerinde hissetmeleri için özen ve çaba gösteriliyor.