Ana içeriğe atla

Anadolu Vakfı

Kişisel Gelişim ve Eğitim

Anadolu Vakfı, eğitim alanında öğrencilere sağladığı burs desteğinin yanı sıra onların kişisel gelişimlerine de önem veriyor, öğrenciler için hazırlanan çok yönlü destek programlarıyla sürekli gelişim hedefleniyor.


Bursiyerlerle buluşma

Anadolu Vakfı, aralarına her yıl yenileri eklenen 28.000+ bursiyeriyle büyük bir aile…

“Anadolu’nun vakfı”, bursiyerlerimizin eğitimlerini tamamlayarak, donanımlı birer birey olmaları için gereken her türlü desteği vermek için çalışıyor.

Mezun ve yeni bursiyerlerimizi buluşturuyoruz…

‘Bursiyerlerle Buluşma Etkinlikleri’nde, mezun ve yeni bursiyerlerimizi bir araya getiriyoruz.
Bu etkinliklerde, birbirlerini yakından tanıma fırsatı yakalayan bursiyerlerimiz; liderlik, planlama, durum analizi, rekabet ve farklılık yönetimi konularında takım çalışmasına yönelik aktivitelere katılıyor; kendilerini geliştirme, fikir alışverişi yapma, mevcut veya planladıkları projeleri değerlendirme fırsatı da buluyorlar.


Deneyim Paylaşım Günleri

Aylık olarak düzenlenen “Deneyim Paylaşım Günleri”nde, Grubumuzun alanında uzman yöneticileri, tecrübe ve bilgilerini genç bursiyerlere aktarıyor. Odağına gençlerimizin alındığı çalışmalarda, farklı sektör ve alanlarda engin bir tecrübeye sahip olan yöneticilerimiz; gençlerin mesleki, sosyal ve kişisel yetkinliklerinin gelişmesi ve farkındalıklarının artması amacıyla onlarla bir araya geliyorlar.


Sağlıklı beslenmenin anahtarı “Mutfak Atölyesi Etkinliği”

Anadolu Vakfı, bursiyerleri sağlıklı beslenmeye teşvik ediyor, hayatlarına etki edecek bir alışkanlık hediye etmeyi amaçlıyor. Gençler, “Sağlıklı Beslenme” konsepti çerçevesinde, mutfakta yemek yapımının inceliklerini, Anadolu’nun bambaşka tatlarını öğrenme fırsatı buluyor.


Yeni mezunları iş hayatına hazırlıyor…

Bursiyerleri, eğitimlerini tamamladıktan sonra da yalnız bırakmayan Anadolu Vakfı, gençlerimizin geleceklerine ‘Mezunlar İçin Eğitim’ ile yatırım yapıyor. Yeni mezunlara, iş mülakatı, etkin CV hazırlama, girişimcilik ve sosyal girişimcilik gibi konularda düzenli eğitimler veriliyor.

Anadolu Vakfı, bu eğitimler aracılığıyla, gençlerin kişisel ve profesyonel hayatlarında daha donanımlı birer birey olarak hazırlanmaları için çalışmalarını sürdürüyor.