Ana içeriğe atla

Grup Şirketleri

  • Anadolu Etap, Anadolu Bilişim ve AND Gayrimenkul'ü anlatan ortak bir fotoğraf.

Diğer Şirketler

Anadolu Etap:
Anadolu Grubu, Özgörkey Holding ve Brezilyalı Cutrale ortak girişimiyle 2009 yılında kurulan Anadolu Etap, kuruluşundan bu yana geçen kısa sürede, 3 fabrika, 1 meyve paketleme tesisi ve 7 çiftlikle Türkiye’nin alanında lider kuruluşlarından biri konumuna geldi. 25 bin dekar arazi üzerinde 3,5 milyon meyve ağacına sahip olan Anadolu Etap, Türkiye’nin ilk meyve markası “Doal”ı tüketicileriyle buluşturdu. Kendi fabrikalarında işlediği meyveler ile tüm dünyadaki müşterilerine hizmet vermek ve Avrupa'nın önde gelen meyve suyu ve taze meyve firmalarından birisi olma vizyonuyla çalışmalarını sürdürüyor.

AND Gayrimenkul:
Anadolu Grubu iştiraki olan AND Gayrimenkul, Grubun köklü geçmişinden ilham alarak, Kasım 2011 yılında faaliyetlerine başladı.

Grubun en yeni iştiraklerinden biri olan AND Gayrimenkul; kurumsal yapısı, güvenilir, saygın,dürüst yaklaşımı ve kalite anlayışı ile “Gayrimenkul Geliştirme, Yatırım ve Yönetimi” alanlarında sekötürün en önemli aktörlerinden birisi olmayı hedefliyor.

AND Gayrimenkul, uluslararası 7 farklı ödüle sahip ilk ofis projesi AND Kozyatağı projesinde yaşamın başlamasının ardından, 2016 yılında lansmanı yapılan konut projesi AND Pastel ile gayrimenkul sektöründe emin adımlarla ilerliyor.

AEH Sigorta Acenteliği:
2008 yılında kurulan AEH Sigorta Acenteliği, grup şirketlerinin tüm sigorta hizmeti ihtiyaçlarını karşılıyor. Türkiye'nin en iyi 9 sigorta şirketinin acentesi olan AEH Sigorta, 10 farklı sektörde hizmet veriyor. 6 yılda 15 ödül kazanan AEH Sigorta, yükselişini emin adımlarla sürdürüyor.