Ana içeriğe atla

Grup Şirketleri

Anadolu Motor

Anadolu Grubu’nun köklü ve güçlü şirketlerinden Anadolu Motor, Türkiye’nin modern tarım teknikleriyle tanışıtığı yıllarda başlayan motor üretimini, uzun süre Lombardini lisansı altında gerçekleştirdi. Anadolu Motor artık kendi markası “ANTOR”la üretimini sürdürmekte ve bugün İtalya dahil, 50’ye yakın ülkeye motor ihraç etmekte. Anadolu Motor, motor üretiminin yanı sıra; ANTRAC marka çapa makineleri, Antor marka çim biçme makineleri, dal parçalayıcılar, motopomplar ve benzinli - dizel motorlu jeneratör gruplarının üretimini de sürdürüyor.

Anadolu Motor bu üretim faaliyetlerinin yanı sıra; HONDA Güç Ürünleri, HONDA MARINE dıştan takma deniz motorları, LOMBARDINI dizel motorlar, Güney Koreli LS Traktör, Hindistan’ın en büyük üreticilerinden biri olan SOLIS Traktör ve İtalyan LANDINI Traktörlerin Türkiye distribütörlüğünü yapıyor.

Anadolu Motor, 50 yılı aşkın tecrübesi ile gelişmiş mühendislik ürünlerini kaliteli hizmet anlayışıyla pazara sunmayı görev edinmiş olup; hem ürettiği, hem de ithal ettiği ürünlerle her zaman sizlerin yanında olmaya devam edecektir.